Vaše príspevky

Dátum: 22.11.2014

Vložil: Ružena Dianová

Titulok: Nezodpovednosť a zlí prístup lekárov k vážne chorej pacientke

Zdravím Vás,žiada vás o pomoc,nakoľko už neviem kam sa mám obrátiť,som operovaná na chrbticu 4 krát a mám aj epilepsiu.Operácie boli zrealizované na neurochirurgickom oddelení na Kramároch,prvá bola v roku 2011 a od vtedy mám problémy,operácia za operáciou a efekt krátkodobý.Pri tretej operácii mi voperovali titanové skrutky,kvôli tomu,aby mi vyrovnali statodinamickú poruchu,toto taktiež nemalo efekt,Po tejto operácii som mala strašné bolesti,ktoré mi vystreľovali do pravej nohy,tvrdila som im,že tam nieje niečo nieje v poriadku,no nikto ma nepočúval,tak som išla za pani staničnou,tak ma poslala na rengen,tam sa moje podozrenie potvrdilo,zlomili mi kosť a nechali mi ten šroub vysať 12 dní,boli to strašné bolesti,primár o tom vedel a žiadna reakcia,pretože v tom čase bol lekár na ližovačke,tak som musela čakať,kým sa vráti,aby si svoju chybu opravil. Takže som bola v krátkom čase dva krát operovaná.A tým sa to vlastne pre nich uzavrelo.Mám veľmi dobrú lekárku neurologiku,ktorá sa mi všemožne snažila vždy pomôcť tak napísala email štyrom lekárom a prosila ich o pomoc pre mňa a to doslovne,ozval sa jej algezionolog z Bardejova,išla som tam na konzultáciu,sľúbil mi ,že sa toho ujme,nakoľko mi nezaberali opiáty,lieky ani náplaste a už ani infúzie,tak beriem Ibalgin.Minulý rok som bola v spomínanom Bardejove,kde mi bola navrhnutá epiduroskopia a neurostimulačný prístroj na miechu,nakoľko mi bolo povedané,že moje možnosti sú už veľmi obmedzené. Prešiel nejaký čas,tak som telefonovala do Bardejova v akom to je stave,tvrdil mi,že moje papiere sú poslané na schválenie,tak som volala revíznemu lekárovi a ten mi povedal,že žiadne moje papiere nemá,ďalší šok pre mňa,no aby som to skrátila,dodnes sa so mnou nič nerobí stále ma na Kramároch klamú,neustále mi rušia termíny operácie ktorý od tej doby som prvý dostala minulý mesiac,vždy pred termínom mi to zrušia aj teraz som mala termín 28.11 a zase mi to zrušili,dvôvod?Maľovanie operačných sál.Toto už neje normálne,ako jednajú z ľudmi ako so mnou. Primár mi odkázal,že na druhý rok mi dá nejaký termín,no nevie kedy,február marec možno,nezvládam ani základnú hygienu a hlavne starať sa o svoje malé deti,Veronika je teraz prváčka a Kristínka je tretiačka,keby nebolo svokry,ktorá má 78 rokov,ja už nevládzem a to sa nebavím o tom,že mám neustále záchvaty a aj 3 po sebe,zaujíma to niekoho,bože nič iné,len aby som nemala tie strašné bolesti,ktoré mám stále vráža mi to nôh a hlavy,nepriala bi som takíto život nikomu,ani bolesti ak bi ste mohli,radšej sa mi prosím ozvite telefonicky:0910 107696,veľmi pekne Vám ďakujem





Späť na diskusiu

Kontakt

MOBBING a BOSSING

Stojíme na vašej strane!